סיור במחנה יהודה

7 בדצמבר 2016

אוכל זהו עולם ומלואו. עם זאת, הוא תמיד מגיע עם קונטקסט כלשהו, כאשר הקונטקסט מורכב מאסוציאציות, זיכרונות, מחשבות, העדפות ואפילו דעות קדומות. ניתן לומר רבות על האדם לפי האוכל שהוא מעדיף, המרכיבים שהוא בוחר בכדי לבשל אותו, הדרך שבה הוא בוחר אותם ועוד. ואם אתם רוצים לחוות את עולם האוכל בקונטקסט מיוחד במינו הכולל נוכחות שלכם בעיר העתיקה האהובה על כולנו – אין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר סיור טעימות בשוק מחנה יהודה הירושלמי.
מדובר באחד השווקים המיוחדים והבולטים ביותר בארץ, שהחל להתגבש עוד במאה ה-19 וראה את עליית האימפריה העות'מאנית בארץ, את המנדט הבריטי ובסופו של דבר – את מדינת ישראל על כל צבעיה, ועד להפיכת המקום למעוזם של אוהדי בית"ר המושבעים. מבחינת קונטקסט – מחנה שוק יהודה הוא הרבה יותר ממקור למאכלים, הוא בהחלט מקום ייחודי שמשאיר את חותמו על כל פריט שנרכש בו באמצעות הצבעים, הניחוחות וחומרי הגלם הייחודיים.

סיור במחנה יהודה עם חן ואלון

על מנת להפיק את המירב מהייחודיות של שוק מחנה יהודה, כדאי לבקר במקום עם מישהו שמכיר ונושם גם את השוק עצמו, גם את ירושלים, וגם את תחום הבישולים. על מנת ליהנות מהאפשרויות הרבות שהשוק נותן מבחינת מאכלים – יש למצוא את השילוב המושלם בין תחושה והוויה ופרקטיקה – כלומר, שהסיור ייתן לכם גם ערך אינטלקטואלי וגם יאפשר למצוא את המאכלים הרצויים.

חן ואלון קורן – לסיור בלתי נשכח בשוק המיוחד בארץ

חן ואלון קורן הם ירושלמים ואהבתם לשוק יהודה מגיעה גם מעצם היותם תושבי המקום, אך גם עקב אהבתה של חן לבישולים המאופיינים בגוון הירושלמי. סדנאות הבישול של חן ואלון קורן המתחילות מסיור קולינרי בשוק מחנה יהודה יעניקו לכם חוויה בלתי נשכחת שתאפשר לכם לזכות בטעמים חדשים ולהרחיב אופקים מעבר לכל דמיון. לחוויה בלתי נשכחת בירושלים – צרו קשר עוד היום!

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

רוצים להרשם לאחת מהסדנאות הקרובות?

מלאו את פרטיכם בטופס זה: