סדנאות בישול לעובדים

7 בדצמבר 2016

אוכל מהווה חלק חשוב מאוד בחיים של כולנו. אין זה סוד שעבור רבים האוכל מהווה גורם משותף חשוב ביותר שנוטה לאחד גם בין אנשים שבדרך כלל אין להם שום דבר מן המשותף. זו אחת הסיבות לכך שכל אירוע בישראל כמעט תמיד סובב סביב אוכל, וכולם מרוצים מכך, משום שמדובר באחד מהתענוגות המעולים ביותר של החיים. לכן, כאשר מחפשים דרך מקורית ליצור חיבור בין העובדים שלרוב מתנהגים כאנשים זרים בחברה, גם אם הם עובדים ביחד כבר שנים רבות – סדנאות בישול כיפיות עשויות להיות פתרון מעולה שיאפשר לחגוג, ליהנות מטעמים וניחוחות מעולים ולספק את החווייתיות המאחדת שתתרום לצמיחה של העסק שלכם מבפנים – וכלפי חוץ.


סדנאות בישול לעובדים – מה מתאים?

אחת השאלות שעשויה להתעורר כאשר שוקלים להזמין את העובדים לסדנת בישול כלשהי – היא מה יהיה הנושא? אנשים מעדות שונות פעמים רבות רגישים מאוד למסורות שלהם, שקשורות מאוד לאוכל שכל אחד מכיר מבית הוריו. כך, תמיד כדאי לחשוב על סדנא שתדבר אל כולם, או שתהיה חדשה לגמרי לכולם. כך או כך, פעמים רבות מה שחשוב באמת זה לא המטבח שנבחר עבור הסדנא, אלא האדם שנבחר להעביר אותה והאווירה השוררת במקום שבו מתקיים יום הכיף. תמיד ניתן לבחור במטבח ישראלי במובן הרחב ולבקש את איש המקצוע ליצור הרכב ספציפי של האירוע, על מנת שכולם ייהנו.

למה חן ואלון קורן?

חן ואלון קורן מבשלים מתוך אהבה – וסדנאות הבישול שלהם מלאות באהבה זו. יש לכם אפשרות להזמין סדנאות בישול מגבשות במגוון נושאים שיועברו בשיא המקצועיות, בחן ובחיוך, וכל סדנא תתחיל בסיור מעורר השראה בשוק מחנה יהודה, שבו הקבוצה תבחר את המצרכים ותתמלא באווירה המיוחדת של אחת האטרקציות הבולטות בעיר ירושלים, האהובה גם על תושביה וגם על אורחי העיר. לסדנאות בישול מיוחדת ומגבשת לעובדים – צרו קשר עם חן ואלון קורן עוד היום!

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

רוצים להרשם לאחת מהסדנאות הקרובות?

מלאו את פרטיכם בטופס זה: